dziewczynka jedzaca arbuza dieta dla dziecka
Czy Twoje dziecko jest niejadkiem? Unika warzyw lub owoców? Nie wiesz jak wprowadzić wartościowe produkty odżywcze do diety Twojego dziecka? Przeczytaj nasz artykuł.
pływanie w basenie
Chorujesz na cukrzycę? Masz wątpliwości czy wolno uprawiać Ci twój ulubiony sport? Nie wiesz jaki wysiłek fizyczny wskazany jest w leczeniu cukrzycy? Przeczytaj nasz artykuł.
babka wielkanocna
Mamy łatwy sposób na ... trudną babkę. A Ty? Wielkanoc coraz bliżej ... zapraszamy do skorzystania z przepisu naszego dietetyka.
zielone koktajle dieta odchudzanie
Chroniczny brak czasu, wieczny pośpiech, jedzenie w restauracjach typu „fast food” sprawia, że pochłaniamy ogromne ilości wysokoprzetworzonej, niezdrowej żywności. Ma to fatalne skutki, nie tylko dla naszej figury, ale przede wszystkim dla naszego zdrowia i dobrostanu. Teraz na wiosnę, łatwiej to zmienić! Przeczytaj nas artykuł o "zielonych eliksirach życia".
maciej wielgosz dietetyk
Druga część rozmowy z Maciejem Wielgoszem, specjalistą dietetykiem, autorem bloga Sport od Kuchni. Dieta wegetariańska, odchudzanie się, poszczenie i oczyszczanie organizmu. A także garść sposobów na „niejadki”!
zdjecie waga dieta
Diety, odchudzanie się, poszczenie i oczyszczaniu organizmu. Rozmowa z Maciejem Wielgoszem, dietetykiem, pasjonatem zdrowego stylu życia i sportu, autorem bloga Sport od Kuchni.
banknoty i tabletki
Z badań Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że stosowanie się do zaleceń lekarzy - w zakresie przyjmowania leków, stosowania diety i zmiany stylu życia - to jeden z największych problemów w ochronie zdrowia. Wypełnij test i sprawdź w jakim stopniu Ty stosujesz się do zaleceń lekarzy?
czosnek dieta
Czosnek, cebula, por i szczypiorek to wyjątkowe warzywa o silnym działaniu przeciwnowotworowym. Przeczytaj nasz artykuł i wypróbuj przepisy!
czosnek i cebula dieta
O przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i przeciwgrzybiczych właściwościach czosnku i cebuli wie prawie każdy. O tym, że pomagają zwalczać infekcje, hamują rozwój bakterii, niszczą pasożyty, słyszymy od najmłodszych lat. Jednak najnowsze badania odkrywają przed nami jeszcze jedną, niezwykłą właściwość czosnku - działanie przeciwnowotworowe.
owoce warzywa dieta cukrzyca
Chorujesz na cukrzycę typu 2? Szukasz porad ekspertów w zakresie leczenia cukrzycy? Przeczytaj i sprawdź jakie produkty spożywcze, w niewielkim stopniu podnoszą poziom cukru we krwi.