Certyfikat Jakości ZnanyLekarz 2018

Drodzy Pacjenci!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza placówka otrzymała Certyfikat Jakości ZnanyLekarz 2018!

certyfikat jakosci nzoz revita

Certyfikat ten otrzymaliśmy za wysoką jakość obsługi pacjentów i został przyznany na podstawie opinii pacjentów wystawionych w serwisie ZnanyLekarz w roku 2018.

To wyjątkowe wyróżnienie będzie motywowało nas do dalszego podnoszenia poziomu usług. Wierzymy, że takie placówki jak nasza – dają pacjentom poczucie bezpieczeństwa oraz gwarantują profesjonalną opiekę. 

Serdecznie gratuluję całemu zespołowi NZOZ Revita, a także dziękuję wszystkim pacjentom, którzy wyrazili swoją aprobatę dla naszej pracy, wystawiając pozytywne opinie w serwisie ZnanyLekarz. Zapraszam do dalszego korzystania z naszych usług!

 

lek. Andrzej Gębala
Prezes Zarządu NZOZ Revita

 

Opublikowano: 16.05.2019

Nasz blog "Promocja Zdrowia" ma charakter edukacyjno-informacyjny, ale nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane artykuły były poprawne merytorycznie i aktualne, jednak wszelkie decyzje związane z przebiegiem leczenia należą do lekarza oraz pacjenta i powinny być podejmowane po konsultacji ze specjalistą. Zachęcamy do kontaktu z naszymi lekarzami. Nie ponosimy odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.