Rejestracja online NZOZ Revita

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy całodobową rejestrację online. Teraz możesz umówić się na wizytę bez dzwonienia! Wejdź na www.nzozrevita.pl i zarejestruj się do jednego z naszych specjalistów.

Rejestracja online „krok po kroku”:

  1. Wybierz zakładkę Rejestracja Online, która przekieruje Cię do panelu e-rejestracji.
  2. Zarejestruj się, czyli podaj swój aktualny adres e-mail, utwórz i potwierdź hasło do konta.
  3. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu oraz Polityką prywatności i zaakceptuj je.
  4. Po paru sekundach, na podany adres otrzymasz zwrotny e-mail z linkiem aktywacyjnym do konta pacjenta.
  5. Kliknij w link aktywacyjny, Twoje konto zostanie automatycznie utworzone i zarejestrowane w systemie.
  6. Zaloguj się i uzupełnij swoje dane osobowe.
    Uwaga! Bez podania danych osobowych nie można zarejestrować się do lekarza. Wszystkie dane osobowe podawane są dobrowolnie i podlegają ochronie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i naszą Polityką prywatności.
  7. Teraz w bezpieczny i komfortowy sposób, o dowolnej porze możesz zarejestrować się do wybranego specjalisty w naszej przychodni. Każdą wizytę możesz przesunąć na inny termin lub odwołać korzystając z rejestracji online, bez konieczności dzwonienia i oczekiwania na połączenie! Instrukcje dotyczące zmiany lub anulowania wizyty znajdziesz tu.

Uwaga! Wszystkie wizyty rejestrowane za pomocą rejestracji online podlegają opłacie. Rejestracja na wizyty do kardiologa i diabetologa w ramach kontraktu z NFZ przyjmowane są wyłącznie telefonicznie lub osobiście.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Opublikowano: 05.11.2018

Nasz blog "Promocja Zdrowia" ma charakter edukacyjno-informacyjny, ale nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane artykuły były poprawne merytorycznie i aktualne, jednak wszelkie decyzje związane z przebiegiem leczenia należą do lekarza oraz pacjenta i powinny być podejmowane po konsultacji ze specjalistą. Zachęcamy do kontaktu z naszymi lekarzami. Nie ponosimy odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.