kobieta na lawce
Dlaczego u kobiet wzrost zachorowań na serce wzrasta właśnie po menopauzie? Jak przygotować się na wizytę u kardiologa? Odpowiadamy dziś na blogu!
chipsy ziemniaczane
kres noworoczny to karnawał, czas imprez i spotkań, na których towarzyszą nam … chipsy – takie pozorne i niewinne małe co nieco. Czy aby na pewno?
świąteczny stół
Niestrawność, bóle brzucha, nadmierne spożycie alkoholu – to najczęstsze powody zgłaszania się pacjentów na Szpitalne Oddziały Ratunkowe w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Sprawdź jak uniknąć przejedzenia!
atak serca szkodliwa porada
Czy każdy ból w klatce piersiowej oznacza atak serca? Czy kasłanie pomaga przy ataku serca? Lekarz kardiolog odpowiada na pytania - sprawdź!
całująca się para
Węzły chłonne to ważna część układu odpornościowego. Ich powiększenie może wywołać niepokój. Sprawdź, co wiesz o węzłach chłonnych. Rozmowa ze specjalistą medycyny rodzinnej oraz USG, lek. Damianem Brzostowiczem.
zdjecie wawelu
O tym, że smog może wywoływać i nasilać choroby układu oddechowego wie prawie każdy. Nie każdy jednak jest świadomy, że zanieczyszczenie powietrza ma także wpływ na układ krążenia i inne układy narządów człowieka.
mezczyzna robiacy notatki
Każdy z nas, prędzej czy później trafia do gabinetu lekarskiego. Niestety wielu z nas, nie przygotowuje się do takiej wizyty i jest to zły nawyk, który warto zmienić.
logo NZOZ Revita
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy całodobową rejestrację online! Teraz możesz umówić się na wizytę bez dzwonienia!
goracy napój w kubku
Zmarzliście? Dziś polecamy przepis na rozgrzewające kakao z przyprawami 😋 wg Ani Lewandowskiej!
zlote mleko w szklance
Zmarzliście? Smutno wam? Dziś polecamy przepis na złote mleko kokosowe 😋 wg Agaty Puk. Ma właściwości rozgrzewające i przeciwzapalne. Najlepiej smakuje przed snem!