zdjecie wawelu
O tym, że smog może wywoływać i nasilać choroby układu oddechowego wie prawie każdy. Nie każdy jednak jest świadomy, że zanieczyszczenie powietrza ma także wpływ na układ krążenia i inne układy narządów człowieka.
mezczyzna robiacy notatki
Każdy z nas, prędzej czy później trafia do gabinetu lekarskiego. Niestety wielu z nas, nie przygotowuje się do takiej wizyty i jest to zły nawyk, który warto zmienić.
logo NZOZ Revita
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy całodobową rejestrację online! Teraz możesz umówić się na wizytę bez dzwonienia!
dłonie
RZS jest jedną z najczęstszych chorób układowych. Kobiety chorują trzy razy częściej niż mężczyźni. Szczyt zachorowalności przypada między 35. a 50. rokiem życia. O RZS rozmawiamy z lek. Magdaleną Węgrzyn, specjalistą reumatologiem.
Maanam
Jak odróżnić chandrę od depresji? Rozmawiamy z doktorem Andrzejem Lipiarzem, psychiatrą z poradni NZOZ Revita.
mezczyzna w kapeluszu usg prostaty
Schorzenia prostaty rzadko diagnozuje się u mężczyzn poniżej 50. roku życia, ale już ok. 50% mężczyzn w wieku 60-70 lat ma bezobjawowe ogniska raka w gruczole prostaty. O tym, jak zdążyć przed rakiem, rozmawiamy ze specjalistą medycyny rodzinnej oraz ultrasonografistą lek. Damianem Brzostowiczem.
neonowe serce
Rozmowa z kardiologiem Andrzejem Gębalą o tym, jak wrócić do szczęśliwego i aktywnego życia po przebytym zawale serca i jak bezpiecznie z niego korzystać.
lek. M. Węgrzyn reumatolog internista
Bóle stawów i mięśni, to nie tylko dolegliwości osób starszych. Cierpią na nie też młodzi ludzie. Dowiedz się jak przygotować się do wizyty u reumatologa.
specjalista kardiolog A.Gębala
Rozmawiamy z kardiologiem Andrzejem Gębalą, jak wrócić do pracy oraz aktywnego życia po przebytym zawale serca.
starsza para reumatyzm
Choroby reumatyczne, to nie tylko dolegliwości osób starszych. Dotykają one również młodych ludzi. Dowiedz się więcej o przyczynach i objawach reumatyzmu, a także o profilaktyce chorób układu ruchu.