cisnieniomierz
Z lekarzem Pawłem Koziełem rozmawiamy o nadciśnieniu tętniczym – chorobie cywilizacyjnej, występującej u ponad 30% dorosłych Polaków.
zabandazowana reka
Czy wiecie jak udzielić pierwszej pomocy przy oparzeniach? Zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu!
kroskusy
Wiosenne przesilenie daje się we znaki? Wprowadź 5 zmian w swojej diecie i poczuj się lepiej! Zapraszamy do lektury.
narty w wysokich gorach
Czy podczas wyjazdu na narty w wysokie góry grozi nam choroba wysokościowa? Kto powinien zachować szczególną ostrożność? Zapraszamy do lektury!
lek. P. Kozieł NZOZ Revita
Jakie są objawy udaru mózgu? Na czym polega test F.A.S.T.? Zapraszamy na rozmowę z naszym lekarzem specjalistą!
tabletki
Nowe ostrzeżenie GIF. Aż sześć popularnych leków zostaje wycofanych ze sprzedaży. Sprawdź czy nie masz ich w domowej apteczce!
znak uwaga slisko
Gdy na chodnikach śnieg i lód, nietrudno o upadki i kontuzje. Zapytaliśmy lekarza ortopedę, jak uchronić się przed takimi wypadkami. Zapraszamy do lektury!
dr n.med. J. Śmiałek NZOZ Revita
Dlaczego szczepienia są obowiązkowe? Czy rzeczywiście powodują skutki uboczne? Dziś odpowiadamy na pytania dotyczące szczepionek dla dzieci i dorosłych.
kobieta na lawce
Dlaczego u kobiet wzrost zachorowań na serce wzrasta właśnie po menopauzie? Jak przygotować się na wizytę u kardiologa? Odpowiadamy dziś na blogu!
chipsy ziemniaczane
Okres noworoczny to karnawał, czas imprez i spotkań, na których towarzyszą nam … chipsy – takie pozorne i niewinne małe co nieco. Czy aby na pewno?