serce
Odczuwasz ból, a także kłucie w okolicy serca? Dowiedz się, jakie mogą być tego przyczyny, jakie są rodzaje i kiedy należy skonsultować się z lekarzem.
badanie kręgosłupa
Czy wiesz, jakie są objawy zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa? Dowiedz się na czym polega leczenie tej dolegliwości. Zapraszamy do lektury!
papier toaletowy
Zaparcia są bardzo częstą przypadłością i dotyczą osób w każdym wieku. Dowiedz się, jakie są ich przyczyny i jak sobie z nimi radzić. Zapraszamy do lektury!
nadgarstki
Wiesz jak objawia się łuszczycowe zapalenie stawów i jaki jest przebieg choroby? Zapraszamy na rozmowę z reumatologiem, który udzieli niezbędnych informacji.
bakterie
Cierpisz na dolegliwości ze strony układu pokarmowego? Sprawdź jakie są objawy SIBO, SIFO, IBS i dowiedz się jak je skutecznie leczyć. Zapraszamy! 
zielone warzywa liściaste
Zrównoważona dieta to podstawa. Dowiedz się dlaczego warto włączyć do jadłospisu zielone warzywa liściaste i jak je przygotować. Zapraszamy!
telenorada nzoz revita
Zapoznaj się z regulaminem świadczenia teleporad w NZOZ Revita.
ból brzucha deietyk nzoz revita
Czy wiesz jaką rolę odgrywają probiotyki w naszym organizmie? Dlaczego warto je przyjmować i kiedy? Zapraszamy na blog!
smog w mieście i astma
Stan zanieczyszczenia powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Dowiedz się więcej o leczeniu astmy w miastach ze smogiem.
nutri
Chcesz w sposób świadomy wybierać produkty spożywcze? Dziś dietetyk z NZOZ Revita z Krakowa tłumaczy, czym jest Nutri-Score. Zapraszamy!