spacer po łące
Wiosna to dobry czas na porządki, także te obejmujące nasze niespokojne myśli. Sprawdź, jak zadbać o spokój umysłu, jak przywrócić wewnętrzną równowagę?
wyjazd na urlop
Gdzie wybrać się na urlop i jakich zasad przestrzegać, gdy dolega Ci nam nadciśnienie tętnicze? Kardiolog NZOZ Revita odpowiada na pytania.
zielone koktajle dieta odchudzanie
Cierpisz na zaparcia i brak energii? Spróbuj wprowadzić do swojej diety zielone "eliksiry" życia. Sprawdź porady naszego dietetyka. Umów się na wizytę!
wegetariański posiłek
Chcesz mieć pewność, że Twoja dieta wegetariańska jest zbilansowana i dostarcza Ci niezbędnych składników? Poznaj najważniejsze badania dla wegetarian!
lek. A. Gębala kardiolog NZOZ Revita
Zaburzenia rytmu serca mogą być objawem arytmii. Poznaj objawy, przyczyny, a także sposoby leczenia choroby. Wywiad z kardiologiem.
szybki spacer z psem
Czy spacerowanie może pomóc w zachowaniu zdrowia? Zdecydowanie! Poznaj zalety szybkich spacerów i ich wpływ na zdrowie.
analizator składu ciała NZOZ Revita
Chcesz dowiedzieć się, czy Twoja waga jest prawidłowa? Zapraszamy na rozmowę z dietetykiem. Dowiedz się dlaczego warto wykonać analizę składu ciała?
kaszel-pochp-pluca
Dowiedz się, czym jest przewlekła obturacyjna choroba płuc, jakie są jej objawy i na czym polega leczenie. Zapraszamy do lektury!
zdrowe-zeby
Chcesz lepiej dbać o zdrowie zębów i unikać próchnicy? Dowiedz się, jakie produkty w szczególny sposób szkodzą zdrowiu Twoich zębów!
świąteczny obiad
Sprawdź, jak uniknąć świątecznego przejedzenia? Porady dietetyka.