lekarz Jacek Śmiałek pediatra

Jacek Śmiałek

Pediatra

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i zalecenie Ministra Zdrowia dot. ograniczenia pracy lekarzy do jednej placówki informujemy, że lek. Robert Król nie będzie przyjmował w przychodni NZOZ Revita do odwołania.

Lekarz specjalista, doktor nauk medycznych oraz ordynator Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Anny w Miechowie.

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie – Wydział Lekarski (1988) I i II stopień specjalizacji w zakresie Pediatrii (1993 i 1997), specjalizacja w zakresie Rehabilitacji Medycznej II st. (2004), doktor nauk medycznych w dziedzinie Kardiologii (2012).

Doświadczenie w dziedzinie pediatrii zdobywał pracując przez wiele lat
w Oddziale Neuroinfekcji Dzieci i Neurologii w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Doświadczenie w rehabilitacji medycznej zdobywał w Ośrodku Rehabilitacji i Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej
w Krakowskim Szpitalu im. Jana Pawła II, następnie w Oddziale i Poradni Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Małopolskiego Centrum Rehabilitacji
w Radziszowie.

Od 2016 roku pracuje jako ordynator Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Anny w Miechowie oraz w przychodni NZOZ REVITA w Proszowicach.

Prywatnie jest ojcem dwóch córek i syna, żona Elżbieta. Interesuje się muzyką, historią sztuki, jest pasjonatem narciarstwa i turystyki górskiej.

Godziny przyjęć

Proszowice

Poniedziałek po uzgodnieniu telefonicznym

Miechów

Poniedziałek po uzgodnieniu telefonicznym