Rafał Tomasik

Rafał Tomasik

Ultrasonografista

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i zalecenie Ministra Zdrowia dot. ograniczenia pracy lekarzy do jednej placówki informujemy, że lek. Rafał Tomasik nie będzie przyjmował w przychodni NZOZ Revita do odwołania.

W 2016 roku ukończył Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Nieprzerwanie od ukończenia stażu praktykuje w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej w Krakowie oraz Tarnowie. 

W 2018 roku rozpoczął specjalizację z Medycyny Rodzinnej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej oraz tarczycy u dorosłych. 

Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim w stopniu komunikatywnym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ultrasonografii. 

Prywatnie szczęśliwy mąż i świeżo upieczony ojciec Aleksandra. Ogromną przyjemność sprawia mu zajmowanie się synem i poszerzanie wiedzy z zakresu rozwoju dzieci. Wolny czas spędza z dobrą książką najchętniej na łonie przyrody. Uwielbia kajaki i żeglarstwo.

Godziny przyjęć

Kalwaria Zebrzydowska

Sobota Po uzgodnieniu telefonicznym