Chirurg

Porady chirurgiczne – pytania do chirurga

Konsultacje chirurgiczne przed operacjami tarczycy, sutka, przewodu pokarmowego

Celem konsultacji chirurgicznych jest określenie, czy dane schorzenie wymaga leczenia operacyjnego.

NZOZ Revita oferuje pacjentom ze schorzeniami tarczycy, piersi oraz przewodu pokarmowego konsultacje chirurga specjalizującego się w leczeniu operacyjnym zmian łagodnych i złośliwych (nowotworowych) w tych narządach.

W ramach konsultacji chirurgicznych i endokrynologicznych nasi specjaliści zajmują się diagnostyką chorób tarczycy, doborem sposobów leczenia, a także kwalifikacją pacjentów do zabiegów operacyjnych tarczycy.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, podczas wizyty można ze specjalistą chirurgiem przeanalizować możliwości leczenia operacyjnego, ustalić optymalny sposób oraz określić termin w jakim należy wykonać operację.

W przypadku, gdy leczenie operacyjne w danym momencie nie jest konieczne nasi specjaliści kontynuują leczenie zachowawcze np. endokrynologiczne.

Jeśli potrzebujesz konsultacji chirurgicznej przed operacją tarczycy, piersi, przewodu pokarmowego (żołądka, jelit, wątroby, dróg żółciowych), również w przypadku planowanych zabiegów małoinwazyjnych, zapraszamy Cię do naszej placówki w Krakowie-Nowej Hucie.

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

Nasi specjaliści

Nie czekaj, umów się na wizytę
i sprawdź stan swojego zdrowia!

Umów wizytę
Uwaga: Pacjenci posiadający skierowanie od lekarza POZ do diabetologa lub kardiologa i chcący korzystać z leczenia w ramach kontraktu z NFZ proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z naszą rejestracją w Kalwarii Zebrzydowskiej. Skontaktuj się z nami!