Agnieszka Byrczek‑Michalska alergolog NZOZ Revita

Agnieszka Byrczek‑Michalska

Alergolog

Informujemy, że dr Agnieszka Byrczek-Michalska nie będzie przyjmowała w przychodni NZOZ Revita do odwołania.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2003). Specjalizacje w zakresie Chorób Wewnętrznych (2011) oraz Alergologii (2018). 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Klinice Alergii i Immunologii oraz przyklinicznej Poradni Alergologicznej. 

Pracowała m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Szpitalu Wojskowym, Szpitalu Bonifratrów oraz w Kopalni Soli w Wieliczce, w Podziemnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym.

Przyjmuje w Poradniach Alergologicznych NZOZ REVITA oraz Lux-Med i Enel-Med, niosąc pomoc pacjentom z problemami alergicznymi. Opiekuje się również kobietami ciężarnymi i karmiącymi piersią, prowadząc wykłady na temat profilaktyki oraz leczenia chorób alergicznych w ramach opieki przedporodowej w gabinecie położnych przy os. Kolorowym. 

Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych. Lek. Agnieszka Bryczek-Michalska przyjmuje tylko osoby dorosłe.

Umów wizytę
Godziny przyjęć

Kraków Nowa-Huta

Nie przyjmuje do odwołania