Krzysztof Szymański

Krzysztof Szymański

Ortopeda

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną lek. Krzysztof Szymański prowadzi również konsultacje telefoniczne oraz konsultacje online. Na konsultacje online można umówić się przez portal Znany Lekarz (nie jest wymagane posiadanie konta na Znanym Lekarzu) lub telefonicznie +48 601 555 644.

Koszt wideokonsultacji: 100 zł

Przypominamy o obowiązku zakładania maseczki oraz rękawiczek jednorazowych na czas wizyty u lekarza w naszych przychodniach!

Absolwent Collegium Medicum Universytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim (2011). W latach 2011-2012 odbył staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Dietla w Krakowie.

W 2012 roku rozpoczął specjalizację z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii w Zakopanem. Od 2013 kontynuuje specjalizację w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii. Od 2017 roku udziela porad z zakresu ortopedii w przychodni Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii, Grupie LUX-MED w Krakowie, oraz pełni dyżury lekarskie w Centrum Urazowym w Krakowie i Szpitalu Powiatowym w Rabce-Zdrój.

Od 2018 roku przyjmuje w poradni NZOZ Revita.

Główny zakres zainteresowania i działania to ortopedia sportowa i schorzenia zwyrodnieniowe stawów oraz USG narządu ruchu.

Zarejestruj się
Godziny przyjęć

Kraków Nowa-Huta

Poniedziałek 16:00 - 19:00