lekarz Mariusz Kafara kardiolog

Mariusz Kafara

Kardiolog

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną dr n. med. Mariusz Kafara oprócz zwykłych wizyt, prowadzi również konsultacje online. Na konsultację online można umówić się przez portal Znany Lekarz (nie jest wymagane posiadanie konta na Znanym Lekarzu) lub telefonicznie +48 601 555 644.

Koszt wideokonsultacji: 100 zł

Przypominamy o obowiązku zakładania maseczki oraz rękawiczek jednorazowych na czas wizyty u lekarza w naszych przychodniach!

Doktor nauk medycznych oraz ordynator Szpitala św. Anny w Miechowie, lekarz specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Wydział Lekarski (1997), specjalizacja w zakresie Chorób Wewnętrznych (2006) oraz Kardiologii (2009). Doktor nauk medycznych w dziedzinie Kardiologii (2013). Po ukończeniu studiów medycznych, rozpoczął pracę w Centrum Kardiologicznym AMICOR i został oddelegowany w ramach kształcenia specjalizacyjnego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, do Oddziału Kardiologii z Intensywną Terapią. W latach 2007-2015 był zatrudniony w tymże szpitalu na stanowisku starszego asystenta, gdzie zdobył specjalizację i obronił doktorat z Kardiologii. Ponadto pracował jako kardiolog Centrum Kardiologicznym Amicor i w Grupie Lux-Med. w Krakowie.

Od 2015 pracuje jako ordynator w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala św. Anny w Miechowie. Od 2007 przyjmuje pacjentów również w placówkach NZOZ REVITA w Krakowie i Miechowie.

Prywatnie pasjonat literatury Science Fiction oraz filmów o podobnej tematyce.

Zarejestruj się
Godziny przyjęć

Kraków - Nowa Huta

Wtorek 16:00-18:00
   
   
   

Miechów

Poniedziałek 15:45-19:45