lekarz Mariusz Kafara kardiolog

Mariusz Kafara

Kardiolog

Doktor nauk medycznych oraz ordynator Szpitala św. Anny w Miechowie, lekarz specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Wydział Lekarski (1997), specjalizacja w zakresie Chorób Wewnętrznych (2006) oraz Kardiologii (2009). Doktor nauk medycznych w dziedzinie Kardiologii (2013). Po ukończeniu studiów medycznych, rozpoczął pracę w Centrum Kardiologicznym AMICOR i został oddelegowany w ramach kształcenia specjalizacyjnego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, do Oddziału Kardiologii z Intensywną Terapią. W latach 2007-2015 był zatrudniony w tymże szpitalu na stanowisku starszego asystenta, gdzie zdobył specjalizację i obronił doktorat z Kardiologii. Ponadto pracował jako kardiolog Centrum Kardiologicznym Amicor i w Grupie Lux-Med w Krakowie.

Od 2015 pracuje jako ordynator w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala św. Anny w Miechowie. Od 2007 przyjmuje pacjentów również w placówkach NZOZ REVITA w Krakowie i Miechowie. 

Przed wejściem na wizytę do lekarza (placówka w Krakowie), prosimy o zgłoszenie się do rejestracji NZOZ Revita, pokój 238, I piętro. Dziękujemy!

Umów wizytę
Godziny przyjęć

Kraków - Nowa Huta

Wtorek 16:00-18:00
   
   
   

Miechów

Poniedziałek 15:45-19:45