Robert Król

Robert Król

Ultrasonografista

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i zalecenie Ministra Zdrowia dot. ograniczenia pracy lekarzy do jednej placówki informujemy, że lek. Robert Król nie będzie przyjmował w przychodni NZOZ Revita do odwołania.

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, 2000 r. Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w 2008 oraz nefrologii w 2013.

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako lekarz rezydent w Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala  Specjalistycznego im. L.Rydygiera w Krakowie.

W latach 2007-2018 związany z Centrum Nefrologicznym przy Szpitalu Rydygiera (praca w stacji dializ, poradni nefrologicznej oraz oddziale nefrologicznym).

Obecnie pracuje w stacji dializ i poradni nefrologicznej w Proszowicach. Od 2019 roku przyjmuje również w NZOZ Revita Proszowice.

Wykonuje badania USG  potwierdzone certyfikatem zakresie jamy brzusznej, tarczycy, badań naczyniowych żył kończyn dolnych, stale podnosząc swoje kwalifikacje również w zakresie badań dopplerowskich tętnic domózgowych oraz kończyn górnych i dolnych.

 

Godziny przyjęć

Proszowice

Przyjęcia: po uzgodnieniu telefonicznym