Neurolog

Neurolog – badania, diagnostyka, leczenie

Niepokoi Cię stan Twojego zdrowia? Masz nawracające bóle głowy, migreny, często tracisz przytomność, cierpisz na zaburzenia orientacji? Prowadzisz nieregularny tryb życia i pracujesz pod wielką presją? Masz kłopoty ze snem? Przeszedłeś Covid-19 i cierpisz na powikłania? Skorzystaj z szerokiego pakietu badań i konsultacji medycznych w NZOZ REVITA. 

Kiedy potrzebny jest neurolog?

Sporadyczny ból głowy dokucza każdemu z nas i zwykle nie jest symptomem bardzo poważnych kłopotów ze zdrowiem. Jeśli jednak nawraca w uciążliwy sposób, a do tego towarzyszą mu inne dolegliwości należy niezwłocznie udać się do neurologa.

Jakie są najczęstsze objawy neurologiczne?

Wśród dolegliwości neurologicznych, które powinny Cię zaniepokoić są: wyraźne zmniejszenie czucia lub przeczulica, powtarzające się utraty świadomości, szybkie pogarszanie się pamięci lub orientacji. Ponadto objawy nieprawidłowej funkcji układu nerwowego, takie jak osłabienie kończyn i zaburzenia chodu, trudności w mówieniu, połykaniu, zaburzenia węchu mogą być symptomami poważnych schorzeń neurologicznych. Zauważając je musisz szybko skonsultować się ze specjalistą neurologiem. Wykona on szereg badań, których celem jest rozpoznanie choroby. Zwykle obejmują one: wywiad, badanie neurologiczne fizykalne oraz aparaturowe, np. USG naczyń domózgowych, tomografię komputerową głowy, kręgosłupa czy rezonans magnetyczny. Często niezbędne są też badania biochemiczne krwi.

Gdzie się zgłosić na badanie neurologiczne?

Zespół specjalistów w NZOZ REVITA stara się zapewnić najwyższej jakości opiekę medyczną na każdym etapie leczenia, każdemu choremu. Opieka zaczyna się już od pierwszej rozmowy i badania neurologicznego pacjenta.

Umów się na wizytę w naszej przychodni w Krakowie lub Proszowicach i powiedz naszemu specjaliście, gdzie i jak boli lub opowiedz o innych niepokojących Cię dolegliwościach. Nasi neurolodzy udzielą Ci potrzebnej porady oraz pomocy, zaoferują leczenie lub skierują na dalsze badania. W naszej placówce w Krakowie oferujemy także konsultacje z zakresu psychiatrii. Zapewniamy pełną ochronę danych osobowych i całkowitą dyskrecję.

Ponadto oferujemy wiele innych konsultacji specjalistycznych. Sprawdź całą naszą ofertę!

Zarejestruj się na wizytę!

Nie czekaj, umów się na wizytę
i sprawdź stan swojego zdrowia!

Umów wizytę
Uwaga: Pacjenci posiadający skierowanie od lekarza POZ do diabetologa lub kardiologa i chcący korzystać z leczenia w ramach kontraktu z NFZ proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z naszą rejestracją w Kalwarii Zebrzydowskiej. Skontaktuj się z nami!